Online poradňa

Máte problém so strojom alebo potrebujete poradiť pri kúpe techniky?
Kliknite na odkaz nižšie a pošlite nám otázku v kontaktnom formulári alebo nám priamo zavolajte!
Kontaktný formulár

Stolárske stroje

Páčia sa mi vaše kombinované stroje lebo je to super riešenie pre kutila na chalupu, do domu. Len podľa fotiek nechápem ako robí fréza a píla, keď sú na jednom stole.

Odpoveď

Krivý diel z hobľovačky

Mám hobľovačku, robila mi pekne a teraz mi hobľuje krivo. Vyjde mi zo stroja krivý diel. Keď však ide von tak som pozeral, že ide rovno a nie do strany. Viete mi poradiť?

Odpoveď

Žiletky v stopkových frézach

Zdravím. Chcem si kúpiť ručnú frézku ako kutil a na chalupe si niečo pekne frézovať. Pozeral som na žiletkové frézy ale neviem ako sa potom tie maličké žiletky brúsia aby som ich nepoškodil.

Odpoveď

Zlý rez na formatovacej píle

Mám formátovaciu pílu a začalo mi ťahať pílový kotúč do strany a nedá sa rovno rezať. Nepracujem s drevom dlho a neviem si rady.

Odpoveď

Sústruh na kov Bernardo

Dobrý deň, videl som na nete že Bernardo vyrába aj kovoobrábacie stroje a vy ponúkate len stroje na drevo. Veľmi sa mi pozdávali hlavne ich sústruhy. Viete spraviť ponuku aj na sústruh na kov?

Odpoveď

Cena stolárskych strojov

Prečo k stolárskym strojom neuvádzate ich cenu? Veď je veľa stránok eshopov kde sú ceny a môžem hneď objednať.

Odpoveď

Stolárske stroje pri rozbehu dielne

Chcel by som si zriadiť menšiu stolársku dielňu ale mám malé priestory a nie veľké skúsenosti. Viete mi poradiť aké stolárske stroje pre začiatok?

Odpoveď

Hrúbkovačka so zrovnávačkou

Chcem kúpiť hrúbkovačku so zrovnávačkou ale takú aby sa obidva vrchné stoly dvíhali spoločne a nie jednotlivo pravý a potom ľavý. Je to lepšie aby stoly boli v jednej rovine a časom sa nevybehali.

Odpoveď

Porovnanie formátovacích píl a spodných fréz

Ak by som si chcel u vás kúpiť formátovaciu pílu a spodnú frézu Bernardo viete mi spraviť porovnanie strojov s inými značkami?

Odpoveď

Stolárska technika z Číny

Dobrý deň. Na internete je veľa stolárskych strojov ako sú Bernardo a je verejným tajomstvom, že sú vyrobené v Číne. Mám obavy či stroje Bernardo nie sú pochybnej kvality.

Odpoveď
Ďalšie otázky a odpovede z oblasti Stolárske stroje
Mohlo by Vás zaujímať