Pílové reťaze PRINZ

Pílové reťaze PRINZ
Pílové reťaze PRINZPílové reťaze PRINZPílové reťaze PRINZPílové reťaze PRINZPílové reťaze PRINZPílové reťaze PRINZ
Doporučujeme
Typové označeniePílové reťaze PRINZ
Výrobca / značkaPrinz

Reťaze na rezivo.
Odporúčame reťaze Spitzzahn (hobľovanie) na rezanie dreva, drevených alebo doskových obalov, ktoré sa vyznačujú rovnými reznými článkami, ktoré zanechávajú povrch hladký a dokonalý aj po rezaní. Reťaze používané okrem iného výrobcami palet a stavebného reziva umožňujú rezanie balíkov s presnosťou 1 mm.
 
Reťaze na rezanie guľatiny.
Na rezanie guľatiny odporúčame reťaze typu Hobelzahn s okrúhlymi zubami pre rýchle rezanie a efektívne pílenie s minimálnymi nákladmi na ostrenie.

Reťaze na rezanie plastov.
PRINZ už mnoho rokov intenzívne pracuje na rezaní rôznych plastových výrobkov a vyrába reťaze zodpovedajúce týmto materiálom. Preto je zaručená dlhá životnosť a vysoká kvalita rezu. PRINZ PLASTICUT je pílová reťaz špeciálne vyvinutá na rezanie plastového materiálu. Úspešne ho využívajú veľkí výrobcovia a spoločnosti, ktoré spracovávajú potrubia.

Reťaze na rezanie papierových rolní.
PRINZ už roky vyrába špeciálne reťaze DURACUT so špeciálnou geometriou a sklopeným karbidom na rezanie práve tohto materiálu. Papierové rolne sú háklivé na rezanie pretože majú silnú intenzitu trhania sa v jednotlivých častiach a rolne vykazujú väčšiu tvrdosť a odolnosť voči rezaniu. PRINZ v tomto smere vyvinula reťaze, ktoré nemajú vo svete konkurenciu. Dokázali, že papuier sa dá nielen sekať ale aj rezať vo veľkých rolniach. 

 

Technické parametre

Mohlo by Vás zaujímať
ŽiadosťAk máte záujem o tento stroj, kliknite sem.Žiadosť