Kmeňové pásové píly Crisswood

Kmeňové pásové píly Crisswood
Kmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly CrisswoodKmeňové pásové píly Crisswood
Doporučujeme
Typové označenieKmeňové pásové píly Crisswood
Výrobca / značkaCrisswood

Toto zariadenie splní svoju úlohu pri práci s objemným materiálom. Je to ideálne riešenie pre pokročilejších stolárov aj pre väčšie továrne a ľudí, ktorí potrebujú silné vybavenie, ktoré zvládne veľké polená. Je to najsilnejšia verzia pásových píl s pásom do 35 mm.

Stroj na špeciálne úlohy! Certifikovaná píla pre profesionálov, ktorí kladú veľký dôraz na pomer cena/kvalita. Stroj so spoľahlivou certifikovanou konštrukciou, ktorý nemá vo svojej triede konkurenciu! Konštrukcia je pritom prispôsobená na priemery kmeňov až do 2000 mm.
V ponuke 8 rôznych variánt, dokonca aj s mobilným podvozkom. Na výber aj ekonomický ručný posun do rezu ale aj elektrický s počítačom na automatické rezanie. Pritom všetko za výborné ceny.

Všetky naše píly majú elektrický mechanizmus rýchleho porezu (Up/Down)!

Bez problémov si poradí s polenami s priemerom až 2000 mm. Píla má pevnú obojstrannú konštrukciu, mechanizmus plynulého rozbehu, vodný solenoidový ventil, mechanizmus na elektrické nastavenie hrúbky rezu.

Každá nami vyrobená píla prechádza sériou testov. Kontrolné rezy vykonávané na rôznych druhoch dreva čo nám  umožňuje vykonať úplné nastavenie komponentov. 
Získate stroj pripravený na prácu, vďaka ktorému ľahko vytvoríte late, dosky, prizmy alebo aj hranoly!
Pásová píla má certifikát vydaný Wood Technology Institute – Poznaň: Wood Industry Products Certification Center.

Technické parametre

Vyžiadajte si ponuku a zistíte, že pomer ceny a výkon týchto pásových píl vás zaujme.

Výborná cena!!!
Rýchly termín dodania!!!

Zasielame kompletný cenník všetkých variánt.

Mohlo by Vás zaujímať
ŽiadosťAk máte záujem o tento stroj, kliknite sem.Žiadosť