Hobľovací stroj King 300

Hobľovací stroj King 300
Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300Hobľovací stroj King 300
Doporučujeme
Typové označenieHobľovací stroj King 300
Výrobca / značka

Môže to znieť takmer príliš dobre, aby to bola pravda: stroj, ktorý účinne robí povrchovú úpravu vo všetkých ohľadoch. Presne to robia japonské nože Kanafusa. S King 300 pracujete nielen rýchlejšie, tichšie a takmer bez prachu, ale aj energeticky účinnejšie.

Super hoblíky King sú vhodné pre všetky druhy dreva, či už ide o tropické dreviny alebo živicovú borovicu. Tieto nebránia super hobľovaniu ani hobľovaniu proti zrnu. King 300 je neskutočne rýchly, tichý, účinný a pracuje takmer bez prachu s hobľovaním s japonskou presnosťou.

Rozdiel medzi brúseným drevom a drevom ošetreným nožmi Kanafusa je zrejmý pri kontakte s vlhkosťou alebo vodou. Lineárne hobľované povrchy sa nezdrsňujú. Táto vlastnosť je vhodná aj pre drevo používané na výrobu hudobných nástrojov, pretože má dobrý vplyv na akustické vlastnosti drevených častí. 

Vedci Technickej univerzity v Drážďanoch (Nemecko) študovali bunkovú štruktúru hotového dreva pomocou elektrónového mikroskopu. Nižšie sa Pozrite na nasledujúce obrázky z hotového borovicového dreva:
Fotografia 1: hobľovanie s tupými nožmi
Foto uprostred: hobľovanie s ostrými nožmi
Foto vpravo: výsledok King 300

Dokončenie so strojom King 300 prináša najlepší výsledok. King nedáva efekty kruhového povrchu a bráni zhutneniu bunkovej štruktúry pod nožom.

Chcete zažiť výsledky super povrchu nožmi Kanafusa sami? Prosím kontaktujte  nás. 

Technické parametre

Mohlo by Vás zaujímať
ŽiadosťAk máte záujem o tento stroj, kliknite sem.Žiadosť